РАЗМЕСТИТЬ СВОЮ СТАТЬЮ РАЗМЕСТИТЬ БАННЕР

Вітаміни і Мінерали

Вітаміни та мінерали - одні з найважливіших речовин для будь-якого організму. Мало хто знає про їх користь і важливість. Від них залежить практично все в організмі, як внутрішній стан, так і зовнішній вигляд. У цій статті ми трохи познайомимося з деякими вітамінами і мінералами.

Вітамін Е - захищає клітини від вільних радикалів так як є антиоксидантом. Це уповільнює старіння організму і всіх внутрішніх органів. Сприяє гарній роботі печінки і підшлункової залози. Брак цього єлемента погано відобразиться на роботі цих органів. Відповідає за стан шкіри і її еластичність. Часто додається в засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Вітамін Д - впливає на щільність кісток і сприяє засвоєнню кальцію. Це один з рідкісних елементів, котрі виробляються організмом. Але для цього, організму потрібне сонячне світло. Тому коли приходить осінь і зима, ця речовина виробляється в набагато меншій кількості. Тому як сонячного світла стає набагато менше ніж влітку. Також цей вітамін контролює рівень води в тканинах і клітинах і допомагає рости волоссю. Якщо в дитячому віці цього елемента дуже не вистачає, то це може привести до хвороби рахіту.

Вітамін К - цей елемент відповідає за згортання крові. При його дефіциті може відбуватися сильна кровотеча при травмах, або під час менструації у жінок. У великій кількості вітамін К знаходиться в капусті та інших зелених овочах.

Мінерали

Кальцій - дуже важливий елемент для кісток і зубів. А також в ньому мають потребу м'язи. Якщо не вживати продукти харчування в яких міститься кальцій, або не додавати його додатково, це призведе до остеопорозу навіть в не літньому віці. Якщо ви помітили що у вас почалися судоми м'язів, це свідчить про дефіцит цього компонента. Він знаходиться в таких продуктах як: яйця, молоко, сир і так далі.

Натрій - підтримує водно-сольовий баланс в організмі. Без цього мінералу в організмі може бути зневоднення, а також слабшають м'язи. Велика кількість цього мінералу знаходиться в звичайній солі.

Сірка - входить до складу деяких амінокислот. Основне завдання - впливає на обмін вуглеводів, жирів і білків. Тому цей елемент важливий при зниженні ваги. Кожен вітамін і мінерал потрібен організму в невеликій кількості. Ви трохи ознайомилися з кожним з них. Дії цих елементів набагато ширше і важливіші. В організмі повинні перебувати всі необхідні елементи. Це запорука здоров'я і відмінного самопочуття. Також якщо ви хочете мати гарний вигляд і довгі роки залишатися молодим, вам не обійтися без додаткових комплексів вітамінів і мінералів.

создание сайтов симферополь

Интересные статьи

 • Советы для ежедневного конкурса красоты

  Будучи неуклюжей девчонкой, я не могла понять, как можно двигаться с таким изяществом и быть настолько элегантной. Даже в «закулисной» в которых их показывали, где они посещали детскую больницу или проводили интересный день в зоопарке, они все равно выглядели великолепно шортах хаки и футболках.

 • Пусть интерьер вашей спальни станет основой хорошего отдыха

  Такой уголок, который располагает к отдыху, и место, где вы можете снять галстук и расслабиться, или вернувшись после занятий дать себе немного отдохнуть. Именно таким уголком и является любая спальня.

 • Гороскоп на 29 августа — оракул Depils'a

  Планирование дел благотворно скажется на движении к успеху. День хорошо подходит для изучения нового и ранее неизвестного, для благородных поступков и работе на благо общества.

 • Любовная магия

  Почему? Возможно, потому, что сама любовь всегда — иррациональна, сродни магии. Успех в бизнесе в значительной степени зависит от личных способностей человека или от чьей-либо помощи, а кто сможет объяснить причину влюблённости? Ну не потому же, что он высокий и голубоглазый, а у неё длинные ноги и большая грудь.

 • Таунхаусы в Москве и Подмосковье

  Однако, что же это такое? В чем отличие подобного дома от всех остальных? Вопрос, по сути, совсем несложный, но требующий однозначного ответа. Я очень коротко опишу всё, что знаю о данном виде жилья, пока еду в центр у меня есть минут 30, но если «повезёт» и по пути попадётся «пробочка», то заметка получится больше.

 • Как вырастить манго в домашних условиях

  А вот можно ли вырастить манго в домашних условиях и какой уход ему необходим? Ростки этого вечнозеленого дерева можно приобрести в специальном питомнике и посадить их в домашних условиях. Такой способ предпочтительнее, так как приживаемость саженца намного выше, за ним проще ухаживать и нет вероятности получить дикое растение.