РАЗМЕСТИТЬ СВОЮ СТАТЬЮ РАЗМЕСТИТЬ БАННЕР

Вітаміни і Мінерали

Вітаміни та мінерали - одні з найважливіших речовин для будь-якого організму. Мало хто знає про їх користь і важливість. Від них залежить практично все в організмі, як внутрішній стан, так і зовнішній вигляд. У цій статті ми трохи познайомимося з деякими вітамінами і мінералами.

Вітамін Е - захищає клітини від вільних радикалів так як є антиоксидантом. Це уповільнює старіння організму і всіх внутрішніх органів. Сприяє гарній роботі печінки і підшлункової залози. Брак цього єлемента погано відобразиться на роботі цих органів. Відповідає за стан шкіри і її еластичність. Часто додається в засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Вітамін Д - впливає на щільність кісток і сприяє засвоєнню кальцію. Це один з рідкісних елементів, котрі виробляються організмом. Але для цього, організму потрібне сонячне світло. Тому коли приходить осінь і зима, ця речовина виробляється в набагато меншій кількості. Тому як сонячного світла стає набагато менше ніж влітку. Також цей вітамін контролює рівень води в тканинах і клітинах і допомагає рости волоссю. Якщо в дитячому віці цього елемента дуже не вистачає, то це може привести до хвороби рахіту.

Вітамін К - цей елемент відповідає за згортання крові. При його дефіциті може відбуватися сильна кровотеча при травмах, або під час менструації у жінок. У великій кількості вітамін К знаходиться в капусті та інших зелених овочах.

Мінерали

Кальцій - дуже важливий елемент для кісток і зубів. А також в ньому мають потребу м'язи. Якщо не вживати продукти харчування в яких міститься кальцій, або не додавати його додатково, це призведе до остеопорозу навіть в не літньому віці. Якщо ви помітили що у вас почалися судоми м'язів, це свідчить про дефіцит цього компонента. Він знаходиться в таких продуктах як: яйця, молоко, сир і так далі.

Натрій - підтримує водно-сольовий баланс в організмі. Без цього мінералу в організмі може бути зневоднення, а також слабшають м'язи. Велика кількість цього мінералу знаходиться в звичайній солі.

Сірка - входить до складу деяких амінокислот. Основне завдання - впливає на обмін вуглеводів, жирів і білків. Тому цей елемент важливий при зниженні ваги. Кожен вітамін і мінерал потрібен організму в невеликій кількості. Ви трохи ознайомилися з кожним з них. Дії цих елементів набагато ширше і важливіші. В організмі повинні перебувати всі необхідні елементи. Це запорука здоров'я і відмінного самопочуття. Також якщо ви хочете мати гарний вигляд і довгі роки залишатися молодим, вам не обійтися без додаткових комплексів вітамінів і мінералів.

создание сайтов симферополь

Интересные статьи

 • Алюминиевая банка

  Однако это наиболее перспективный вариант для европейских стран и Америки за счёт возможности многократной переработки данного материала. Подробности алюминиевых банок В долевом соотношении алюминиевая тара представлена 13% от общего мирового объёма упаковочных материалов.

 • Как и какую выбрать сушилку для белья

  Ведь не у всех есть возможность развешивать вещи после стирки за балконом. Многие хозяйки размещают сушилку на балконе, что тоже очень удобно.

 • Рекомендации по питанию для беременных женщин на каждый триместр в отдельности

  Вовсе нет. Каждая женщина в первую очередь должна слушать и чувствовать собственный организм, который ей обязательно подскажет, чего ему хочется сегодня, а от чего лучше воздержаться.

 • Пижама для девочки весной

  Ночи в свою очередь, часто очень холодные. Проблема детской пижамы может показаться тривиальной, но чем больше вы думаете об этом, то обнаруживаете, что выбор правильного ночного белья не может быть случайным.

 • Ухаживать за полостью рта у детей нужно с самого рождения

  А пока он маленький, за гигиеной полости рта необходимо следить взрослым. Сегодня кариес — это настоящая эпидемия от младенцев до стариков.

 • Брить волосы — метод удаления волос

  Это самый распространенный метод, но в тоже время наименее эффективный. Брить волосы необходимо регулярно, обычно раз в неделю, но нередки случаи, когда и чаще.