РАЗМЕСТИТЬ СВОЮ СТАТЬЮ РАЗМЕСТИТЬ БАННЕР

Інтер'єрна фарба для стін та стель Sadolin Bindo 3

краска Sadolin Bindo 3Фарба є найбільш підходящим матеріалом для простого та швидкого оновлення стін і стель інтер'єру. За пофарбованим покриттям легко доглядати, а самі склади є самими бюджетними, до того ж в разі самостійного виконання ремонту можна обмежитися лише фінансовими витратами на матеріали. Компанія Садолін надає масу різновидів фарб, з яких варто виділити такий продукт, як Sadolin Bindo 3.

Відгуки про дану фарбі виключно позитивні, і обумовлено це особливими характеристиками виробу. Поверхні, пофарбовані таким фарбувальним складом, можуть сміливо митися, тривалий період часу зберігати свій первинний зовнішній вигляд і відштовхувати всілякі забруднення. Ознайомитися з характеристиками, та придбати фарбу Sadolin Bindo 3, ціна якої вигідно відрізняється, можна в інтернет-магазині офіційного дилера торгової марки Садолін, перейшовши за посиланням: https://sadolin-ukraine.com/products/sadolin-bindo-3-kraska-dlya-sten-i-potolkov

Призначення фарби Садолін Біндо 3

Глибокоматовий склад Sadolin Bindo 3, що володіє властивостями латексу, призначається для внутрішнього фарбування стель та стін інтер'єрів. Високоякісна фарба виготовлена на водній основі, тому відсутність у складі розчинників і токсичних хімічних речовин дозволяє використовувати її в житлових кімнатах або в громадських приміщеннях, особливо які потребують підвищеної стійкості до миття поверхонь. Продукт можна наносити, як на нову основу, так і на раніше забарвлену. Добре підійде для оштукатуреної, бетонної, цегляної або зашпакльованої основи, для фарбування гіпсокартону, дерева та шпалер.

Основні властивості

 • Фарба Sadolin Bindo 3 проста та зручна у використанні.
 • Володіє високими паропроникними можливостями, що дозволяють стінам дихати і перешкоджають утворенню конденсату.
 • Має хорошу адгезію до будь-якої основи, та утворює досить міцне, зносостійке та стійке до регулярного миття покриття.
 • Склад досить економічно наноситься, утворюючи тонкошарову декоративну поверхню, без патьоків і напливів.
 • Фарба швидко висихає і майже не має запаху.
 • Колерується переважно в пастельні відтінки.

Особливості застосування

Перед початком фарбувальних робіт необхідно ретельно підготувати основу. Видалити старі лакофарбові покриття, якщо вони відшаровуються або розтріскуються, плями жиру та інші забруднення, які можуть в подальшому перешкодити якісному зчепленню. Для цього рекомендується скористатися спеціальним миючим складом Sadolin Cleaner. Пофарбовані раніше поверхні глянцевими фарбами потрібно відшліфувати дрібнозернистим наждачним папером, і закрити всі існуючі щілини та тріщини відповідною шпаклівкою.

Для посилення адгезії і зниження витрати фінішного фарбувального матеріалу потрібно попередньо нанести грунтувальний склад Sadolin StopGrund, Bindo Base або Master Base. Фарбу Sadolin Bindo 3 ретельно розмішати, і нанести не менше двох шарів з перервою в 2 години за допомогою валика або способом розпилення. Фарбу слід наносити рівномірно, розгортаючи надлишки і не залишаючи патьоки. Остаточну міцність пофарбоване покриття набуває через 3-4 тижні, і за цей час необхідно уникати інтенсивного тертя в процесі очищення. Після закінчення цього терміну забруднене в процесі експлуатації покриття можна очищати м'якою губкою з мильним розчином або нейтральними і слаболужними миючими засобами.

недорогой хостинг

Интересные статьи

 • Как все успеть молодой маме

  Ровно три месяца назад у Светы родился сын, о чем она радостно сообщила всем друзьям, и пропала. То есть, все знают, что она дома, сидит с ребенком, но на контакт с окружающими она не выходит.

 • Износ полимерного оборудования

  Однако и эта конструкция предусматривает использование только двух образцов. При проведении широкой программы исследований по оценке износостойкости стали, методов поверхностной обработки такое ограничение существенно увеличивает длительность эксперимента.

 • Возникновение психики

  Правда, вполне достаточную, чтобы построить некую картину мира. И не только построить, но еще и утверждать, что эта картина и есть реальный мир! «Мир таков, каким мы его воспринимаем» — именно так думают многие.

 • Укрощение строптивых волос

  Тогда почему обладательницы упругих завитков жалуются на их непокорный характер и мечтают распрямить?! Праздник непослушания Внешний вид любых волос зависит от формы волосяного фолликула. У людей с вьющимися волосами он напоминает запятую.

 • Холисал для детей

  У некоторых малышей зубки появляются так незаметно, что становятся настоящим сюрпризом для мамы – еще вчера были гладкие десны, а сегодня уже проклюнулся беленький зубик, а там гляди и второй. Но везет так не всем, для многих молодых родителей прорезывание зубов у малыша становится настоящим испытанием – бессонные ночи и бесконечное хныканье кого угодно может свести с ума.

 • Как относиться к суевериям во время беременности?

  А для беременных представительниц слабого пола они считаются прямо-таки истинным бичом, преследующим на всяком шагу. О подавляющем большинстве суеверий, касающихся беременности, большинство женщин, не испытавших еще радости этого счастливого состояния, не имеют никакого представления.