РАЗМЕСТИТЬ СВОЮ СТАТЬЮ РАЗМЕСТИТЬ БАННЕР

Вітаміни і Мінерали

Вітаміни та мінерали - одні з найважливіших речовин для будь-якого організму. Мало хто знає про їх користь і важливість. Від них залежить практично все в організмі, як внутрішній стан, так і зовнішній вигляд. У цій статті ми трохи познайомимося з деякими вітамінами і мінералами.

Вітамін Е - захищає клітини від вільних радикалів так як є антиоксидантом. Це уповільнює старіння організму і всіх внутрішніх органів. Сприяє гарній роботі печінки і підшлункової залози. Брак цього єлемента погано відобразиться на роботі цих органів. Відповідає за стан шкіри і її еластичність. Часто додається в засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Вітамін Д - впливає на щільність кісток і сприяє засвоєнню кальцію. Це один з рідкісних елементів, котрі виробляються організмом. Але для цього, організму потрібне сонячне світло. Тому коли приходить осінь і зима, ця речовина виробляється в набагато меншій кількості. Тому як сонячного світла стає набагато менше ніж влітку. Також цей вітамін контролює рівень води в тканинах і клітинах і допомагає рости волоссю. Якщо в дитячому віці цього елемента дуже не вистачає, то це може привести до хвороби рахіту.

Вітамін К - цей елемент відповідає за згортання крові. При його дефіциті може відбуватися сильна кровотеча при травмах, або під час менструації у жінок. У великій кількості вітамін К знаходиться в капусті та інших зелених овочах.

Мінерали

Кальцій - дуже важливий елемент для кісток і зубів. А також в ньому мають потребу м'язи. Якщо не вживати продукти харчування в яких міститься кальцій, або не додавати його додатково, це призведе до остеопорозу навіть в не літньому віці. Якщо ви помітили що у вас почалися судоми м'язів, це свідчить про дефіцит цього компонента. Він знаходиться в таких продуктах як: яйця, молоко, сир і так далі.

Натрій - підтримує водно-сольовий баланс в організмі. Без цього мінералу в організмі може бути зневоднення, а також слабшають м'язи. Велика кількість цього мінералу знаходиться в звичайній солі.

Сірка - входить до складу деяких амінокислот. Основне завдання - впливає на обмін вуглеводів, жирів і білків. Тому цей елемент важливий при зниженні ваги. Кожен вітамін і мінерал потрібен організму в невеликій кількості. Ви трохи ознайомилися з кожним з них. Дії цих елементів набагато ширше і важливіші. В організмі повинні перебувати всі необхідні елементи. Це запорука здоров'я і відмінного самопочуття. Також якщо ви хочете мати гарний вигляд і довгі роки залишатися молодим, вам не обійтися без додаткових комплексів вітамінів і мінералів.

недорогой хостинг

Интересные статьи

 • Медицинская одежда - цена и качество

  Каждый день медицинский персонал спасает тысячи жизней. Именно поэтому для улучшения условий работы, комфорта и свободы движений медики выбирают соответствующую одежду, благодаря которой работник может произвести хорошее впечатление на пациентов.

 • Что такое переношенная беременность

  В таком случае говорят о перенашивании беременности. Перенашивание беременности может быть мнимым либо верным.

 • Как сформулировать цель?

  кто? что? сколько? где? когда? зачем? Измеримость означает, что с помощью своих целей Вы можете ответить на все основные, так называемые «детские», вопросы: кто? что? сколько? где? когда? зачем? Ставьте перед собой достаточно высокие и побуждающие к действию цели, но при этом они должны быть выполнимыми. «Если можешь представить, то сможешь и сделать» — эта английская поговорка в данном случае не верна.

 • Формирование социальных установок

  В настоящее время развивается также и биологический (генетический) подход к формированию социальных установок. Бихевиористский подход.

 • Сумка и туфли в тон – хороший вкус или моветон?

  Особый шик – если они буду из одного материала, но, если это невозможно, совпадения по цвету и тону будет вполне достаточно. Однако в наши дни даже это, казалось бы, нерушимое правило ставится под сомнение.

 • Корейская косметика

  Уникальные и эндемичные виды растений, дополненные экстрактами водорослей, древесным углем, фруктовыми кислотами, эфирными маслами и женьшенем, позволяют сохранять здоровье, гладкость и сияние кожи. Не следует думать, что косметические средства, произведённые в азиатских странах, ориентированы на отличительные особенности кожи местных женщин.